Lokalita Košice
Email
Image

Služby

Image

Havkoland

Sme kamenná predajňa a sídlime na sídlisku MIER v Košiciach. Nájdete u nás všetko čo potrebujete pre spokojný život Vašich miláčikov - psov, mačky, hlodavce, vtáčiky či plazy. Ponúkame široký výber kvalitných krmív, hračky, obojky, vodítka, oblečenie pre psov, pelechy, misky... Sme milovníci zvierat a vyznáme sa v tom, čo robíme, preto u nás nielen nakúpite, ale radi Vám aj poradíme ;) Príďte sa presvedčiť osobne.

Okrem kamennej predajne Vám ponúkame aj e-shop, ktorý obsahuje náš najpopulárnejší sortiment. Náš e-shop sa snažíme postupne rozširovať a dopĺňať, k Vašej spokojnosti ! Ak v e-shope nenájdete Vami hľadaný tovar, pokojne nás kontaktujte a radi Vám zistíme, či Vám daný tovar vieme objednať. Ak ste našli v našom novom e-shope chybu, prosím kontaktujte nás.

Sme pyšní, že sme sa stali partnermi nového slovenského krmiva Bodreek. Špičkové krmivo s bohatými holistickými receptúrami, s vysokým obsahom lokálneho mäsa, ovocia, zeleniny a rastlinných extraktov. Vyrobené na Slovensku ! Sme distribútormi pre východné Slovensko, v prípade záujmu náš môžete kontaktovať. 
Adresa prevádzky
Hlinková 19, Košice - sídlisko Mier
Odkazy:

Galéria

Google