Lokalita Košice
Email
Image

Služby

Image

All4Dogs

Využite priestor prvej samoobslužnej kúpeľne pre psov v Košiciach a zabudnite na únavné čistenie Vašej domácej kúpeľne po očiste štvornohého miláčika. Od nás sa domov vrátite s čistým a suchým psíkom.

Aj Váš pes je ťažký na vkladanie a vykladanie z vane? Máte menšieho psa a bolí Vás chrbát, keď ho kúpete? Aj Vás unavuje čistiť a utierať celú kúpeľňu po kúpaní Vášho psa?
Ak ste odpovedali áno aspoň na jednu z troch otázok, máme pre Vás lepšie riešenie!

Navštívte samoobslužnú psiu kúpeľňu - jedinú svojho druhu na Slovensku!

• samoobslužná kúpeľňa
• špeciálna vaňa (protišmykové dno, odnímateľný bok - pohodlný vstup Vášho psa do vane, zdvíhací systém - podľa Vašich potrieb)
• špeciálna sprcha (možnosť regulácie intenzity prúdu vody podľa potreby)
• vysokovýkonný sušič (psík neodchádza mokrý)

S pomocou profesionálneho vybavenia si u nás psa vykúpete a osušíte rýchlejšie a pohodlnejšie ako v domácich podmienkach bez nutnosti následného zdĺhavého upratovania.

Špeciálna vaňa s protišmykovým povrchom, vstupnými dvierkami pre psov a zdvíhacím systémom Vám poskytne komfort a uľahčenie pri manipulácii so psom. Vysoko výkonný fén z ktorého však nefúka horúci vzduch oceníte pri kratšom a šetrnejšom sušení.

Hlavnou myšlienkou zriadenia samoobslužnej kúpeľne pre psov bol pre nás fakt neustále sa zvyšujúceho počtu psov žijúcich v domácnostiach. Keďže sa pes stal členom ľudskej svorky a žije s nami v úzkom kontakte je nevyhnutné starať sa viac aj o jeho čistotu. Určitá skupina plemien si vyžaduje pravidelné návštevy v salónoch pre psov. Tí ktorí však do salónov nemusia sú kúpaní v domácich podmienkach. Každý kto sa doma trápi pri kúpaní a manipulácii so svojim psíkom a pribúdajú mu škrabance vo vani a vrásky na čele má od teraz možnosť okúpať ho u nás.

Priestor kúpeľne je pravidelne čistený, vaňa je po každom kúpaní dezinfikovaná! Cena kúpania je prispôsobená veľkosti Vášho psa, odmerať ho môžete priamo v kúpeľni (S: do 30cm, M: do 50cm, L: do 70cm, XL: nad 70cm). Poplatok zahŕňa: využitie priestoru, vybavenia, šampón, sušenie, upratanie priestoru po Vašej návšteve. Priniesť si potrebujete: psa, uterák, kefu alebo hrebeň.
Adresa prevádzky
Národná trieda 70, 040 01 Košice
Odkazy:

Galéria

Google