Lokalita Košice
Email
Image

Služby

Potreby pre psov
vizitky firiem

Dunčov obchodík

Dunčov obchodík

Dunčov obchodík je tu pre Vás od júna 2018 na Komenského 35 v Košiciach. Podporuje kvalitné chovateľské produkty a služby pre  psov, mačky, hlodavce, vtáky i rybičky.
Viac
ATOS Dog

ATOS Dog

Aj Vy považujete svojho psíka za platného člena rodiny a chcete pre neho len to najlepšie? Tak ste na správnom mieste ❤️ Vždy berieme ohľad na  zdravotný stav a povahu psíka.
Viac
Pekáreň pre psíkov

Pekáreň pre psíkov

Pekáreň pre psíkov Yorkie je prvá svojho druhu na Slovensku a jediná v Košiciach.Ponúkame Vám zdravé keksíky pre psíkov rôznych príchutí.Pod slovom zdravé možno rozumieť,že neobsahujú soľ ani cukor,ktoré psíkom škodia.
Viac
DogLab

DogLab

DogLab sme otvárali pred dvoma rokmi s myšlienkou vytvoriť pre ľudí obchodík kde sa budú radi vraciať .
Viac
Nový Zverinec

Nový Zverinec

V našej predajni nájdete všetko od granúl, cez hračky, až po pamlsky a mäsko!
Viac
Maškrtník

Maškrtník

Predajňa s chovateľskými potrebami v blízkosti OC Erika. Práca so zvieratami nás napĺňala celý život. Súčasťou nášho života boli aj výstavy psov, čomu sme sa venovali niekoľko rokov.
Viac
Peggy Dog

Peggy Dog

Sme zameraní na predaj chovateľských potrieb pre vašich domácich miláčikov, ako aj na pomoc zvieratkám v  útulkoch a občianskych združeniach, pre ktoré môžete u nás nakupovať.
Viac
Havkoland

Havkoland

Vitajte na stránkach chovateľských potrieb HAVKOLAND. Sme kamenná predajňa a sídlime na sídlisku MIER v Košiciach. Nájdete u nás všetko čo potrebujete pre spokojný život Vašich miláčikov - psov, mačky, hlodavce, vtáčiky či plazy.
Viac