Lokalita Košice
Email
Image

Služby

Image

VETERAS

Náš Psí Wellness sa nachádza v Budimíri, len kúsok od Košíc, a ponúkame aj veterinárnu pohotovosť pre prípady, keď Vaše zviera potrebuje naliehavú zdravotnú starostlivosť.

Sme veterinári s odborným vzdelaním, ktoré nám umožňuje lepšie využívať naše poznatky pri starostlivosti o zdravie a krásu kože a srsti Vašich miláčikov. Našou najväčšou výhodou je, že pracujeme so znalosťami z oblasti dermatológie a stomatológie zvierat.

To znamená, že pri každom stretnutí s Vaším psom vieme posúdiť stav jeho kože a srsti, a zároveň zabezpečiť, aby sa Váš miláčik cítil príjemne a bezpečne. Zameriavame sa nielen na zdravie Vašich zvierat, ale aj na ich krásu a pohodlie.

V našom psom salóne sa špecializujeme na strihanie psov, ktoré vykonávame s najväčšou radosťou, starostlivosťou a odbornosťou.

Ponúkame širokú škálu služieb pre psov všetkých plemien a veľkostí.

Masáže so šampónovaním a kúpaním, sušenie, česanie a strihanie srsti, strihanie a starostlivosť o pazúriky a uši, očkovanie a odčervovanie, čistenie uší, ale aj odstránenie kliešťov a bĺch. Naša kozmetika a prípravky sú tiež vysoko kvalitné a zaručujú vašim psom zdravú a lesklú srsť.

Okrem toho ponúkame aj tradičné kaderníctvo pre psov, vrátane strihania nožnicami a zastrihávania nechtov.

Sme tu pre vašich psích kamarátov v každej situácii, a preto ponúkame aj špeciálnu starostlivosť pre psov s kožnými problémami alebo problémami s trávením. Náš veterinárny tím je pripravení poradiť a pomôcť vám s najlepšou možnou starostlivosťou o zdravie a pohodu vašich psov.

Využívame najmodernejšie technológie a vybavenie na trhu, vrátane dentálnej ultrazvukovej kefky na čistenie zubov, zubného povlaku a zubného kameňa Vašich psov.


 

Adresa prevádzky
Budimír 227, 044 43 Budimír
Odkazy:

Galéria

Google