Lokalita Košice
Email
Image

Služby

Image

Pekáreň pre psíkov

Vitajte na našej webovej stránke zasväcenej potešeniam pre psích miláčikov. Pekáreň pre psov Yorkie je prvou svojho druhu na Slovensku a jedinou v Košiciach. Ponúkame zdravé psie sušienky v rôznych príchutiach. Termínom "zdravé" myslíme, že neobsahujú soľ ani cukor, ktoré sú pre psov škodlivé, a ani žiadne chemikálie ako umelé farbivá, konzervačné látky alebo dochucovadlá, ktoré sú často súčasťou ľudskej potravy. Psy majú oveľa lepší čuch než ľudia a majú aj svoje vlastné chute. Preto ponúkame 8 rôznych príchutí, aby si každý pes našiel svoju "pravú orechovú".

Uvažovali ste niekedy, na čo sú psie sušienky? Určite poznáte situáciu, keď si večer pri televízii vychutnávate rôzne sladkosti alebo slané snacky, ale nemôžete si to poriadne užiť, pretože váš psí spoločník vás hypnotizuje svojím pohľadom, ukazuje vám svoje smutné oči a svojim kvílením žobra o kúsok. Aj on by si chcel pochutnať na niečom dobrém. Ľudské maškrty sú pre neho nevhodné a dokonca nebezpečné. Dobrou alternatívou pre neho sú naše celozrnné alebo ryžové sušienky, ktoré sú pripravované priamo v zadnej časti našej predajne. Všetky pridané suroviny podľa jednotlivých príchutí sú prvotriednej kvality, keďže sú určené pre ľudskú spotrebu. Neobsahujú žiadne zvyšky ani odpadové látky. Ak sa s vami pes podelí, môžete ich bez obáv ochutnať aj vy :-).

Máte doma psieho oslávenca a chcete mu k jeho sviatku darovať niečo výnimočné? Čo tak psiu tortu! Veď sa hovorí, že láska ide cez žalúdok. :D Naše torty sú tiež bez cukru, soli, konzervantov, farbív a dochucovadiel. Príchuť torty a jej dekoráciu si môžete zvoliť sami podľa chuti vášho psa. Ukážky tort a fotografie psích oslávencov si môžete pozrieť v našej galérii.

Ak vás táto ponuka zaujala, navštívte náš internetový obchod. Nie ste si istí, čo by vášmu štekáčovi chutilo? Vezmite ho so sebou do nášho kamenného obchodu a určite si niečo vyberie. Nájdete nás na Letnej 14 v Košiciach (roh Letnej a Jesennej ulice, oproti TU), kde si okrem sušienok a tort môžete zakúpiť aj iné potreby pre psov (hračky, hrebene, krmivá atď.).
Adresa prevádzky
Letná 14, 040 01 Košice
Odkazy:

Galéria

Google